077-3313254

ריב"ל 7 (בית עמגר) - קומה 7, תל אביב, טל:0773313254, פקס: 077-3313256 דוא"ל: Info@onepoint.co.il 

>> שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – לעסק החדש ולקיים

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – מה זה בעצם?


פרסום דיגיטלי מעביר מידע חיוני בזמן אמת על מסכי פרסום. התוכן הווירטואלי  מותאם למיקום, לזמן ולסיטואציה עצמה, והוא מכוון מראש על ידי תכנון, לקהל יעד ספציפי ומוגדר.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – אפקטיבי ומושך

באמצעות שילוט דיגיטלי (Digital Signage) ניתן לתקשר עם הצופה ולהעביר לו את כל המידע שנחוץ לו בזמן קצר על מנת למשוך את עינו – ולקיים אינטראקציה איתו על ידי מסכים לפרסום.
בשנים האחרונות, עקב התפתחותה המואצת של הטכנולוגיה וזמינותה, מסכי הפרסום הופכים בהדרגה לצורת השיווק העדיפה על בעלי עסקים. זאת עקב כמה סיבות, ביניהן חיסכון משמעותי בכסף מכיוון שאין צורך להדפיס עלונים ולחלקם, וגם בגלל העומס של שלטי החוצות המסורתיים והישנים, כך שכבר אינם מושכים את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי.
שילוט דיגיטלי (Digital Signage) נשלט באמצעות מערכות מחשבים מתקדמות ובאמצעות האינטרנט, גם מרחוק וגם מקרוב.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – לעסק החדש ולעסק הקיים

שילוט דיגיטלי לעסקים (Digital Signage) יכול לפעול בכמה מישורים של שיווק – הראשונה, למשל, היא עסק חדש שרוצה לפרסם את המוצר, הרעיון או השירות שהוא מציע לקהל הרחב. השנייה, היא עסק קיים שרוצה להטמיע את המותג במודעות של קהל היעד ולחזק אותו. פרסום דיגיטלי על ידי מסכי פרסום עוזר לעודד את הלקוחות הפוטנציאליים להגיע לבית העסק כדי לראות את המוצרים מקרוב, יכול לעודד להישאר זמן רב יותר בבית העסק מה שמגדיל את הסיכוי לרכוש את המוצר, ובנוסף לרכוש כמה שיותר ממנו ולהוציא יותר כסף.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage)

אנחנו, ב ONE POINT, מציעים את כל השירותים בתחום שילוט דיגיטלי לעסקים (Digital Signage). יחד עם ניסיון של שנים בתחום השיווק והפרסום, ועם הצוות המקצועי שלנו – נוכל להתאים לעסק שלך שילוט דיגיטלי (Digital Signage) שתואם את צרכיו, ואת המוצר שהעסק מציע. עם ליווי צמוד של הצוות שלו שכולל את התקנת מסכי הפרסום, עריכת התוכן שמועבר ללקוחות ושירות טכני לאורך זמן. אצלנו תמצאו את הדרך הנכונה למנף את העסק שלכם.