077-3313254

ריב"ל 7 (בית עמגר) - קומה 7, תל אביב, טל:0773313254, פקס: 077-3313256 דוא"ל: Info@onepoint.co.il 

>> שילוט דיגיטלי (Digital Signage) כהשקעה משתלמת!

מדוע שילוט דיגיטלי לעסקים (Digital Signage) ?

הטכנולוגיה המתקדמת הביאה אתה מהפך לעולם הפרסום – את מקומם של שלטי החוצות, הפלאיירים, פוסטרים וכו', תופסים אט אט מסכים אלקטרוניים במבחר גדלים, המהווים אמצעי עכשווי ודינמי להעברת מסרים פרסומיים ותדמיתיים לקהל היעד.

פרסום דיגיטלי בבתי עסק

מסכי פרסום אלקטרוניים המוצבים בבתי עסק, מהווים מוקד משיכה ללקוחות, ויוצרים אפקט התעניינות הרבה יותר חזק לעומת שלטים ופוסטרים. לפתע, על גבי מסכים לפרסום, מקבל הלקוח את כל האינפורמציה הדרושה לו, במהירות, בנגישות מצוינת, ובצורה אסתטית ומעניינת. שילוט דיגיטלי לעסקים (Digital Signage) מזרים מידע הנוגע למבצעים נוכחיים בבית העסק, חידושים, סוגי השירות במקום ועוד. התנועה התמידית על גבי המסך והתחלפות המידע שעליו, מושכת ענין ויוצרת סקרנות טבעית, וכך גורמת ללקוחות להישאר יותר במקום, ומגדילה את הסיכויים לביצוע עסקה.

מסכי פרסום ייעודיים

כאשר מציבים שילוט דיגיטלי (Digital Signage) במקום כמו בנק, קופת חולים, חברת נסיעות או כל חנות מסחרית אחרת, ניתן להתאים את תכנים על מסכים לפרסום לקהל היעד. פרסום דיגיטלי מתאים מאד להנעמת זמנו של קהל הממתין בתור לכל צורך שהוא. על גבי שילוט דיגיטלי (Digital Signage) ניתן להעביר אינפורמציה מעניינת ורלוונטית לגבי המקום עצמו, להכניס פרסומות למוצרים הנוגעים לאופי המקום, להעביר מבזקי חדשות קצרים בזמן אמת ועוד. אופי המקום בו מוצב שילוט דיגיטלי (Digital Signage) מאפשר לאפיין את קהל היעד ולכוון אליו פרסומים ייעודיים שיעניינו אותו ויוכלו להביא לו תועלת. לקוח שזמן ההמתנה שלו גם עבר בנעימים, גם עבר מהר, וגם חשף אותו למידע אפקטיבי, ישוב בשמחה למקום, גם אם ידע שזמני ההמתנה לא קצרים.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) כהשקעה משתלמת

השקעה בשילוט דיגיטלי עלולה להיחשב כהוצאה גבוהה ואולי מרתיעה, אך ראיה נכונה לטווח הארוך מראה שלא רק שאין מדובר בהוצאה גבוהה מיותרת, אלא להפך, ההשקעה מחזירה את עצמה ואף הופכת למשתלמת מאד. שילוט דיגיטלי  (Digital Signage) מחדיר ביתר יעילות לתודעת הלקוח את קיומו של בית העסק, יתרונותיו על פני מתחריו ועוד. מיתוג המוצר מתבצע ביתר קלות באמצעות פרסום דיגיטלי.