077-3313254

ריב"ל 7 (בית עמגר) - קומה 7, תל אביב, טל:0773313254, פקס: 077-3313256 דוא"ל: Info@onepoint.co.il 

>> שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – הכי טוב לעסק שלך

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – הכי טוב לעסק שלך

מחקרים חדשים בתחום השיווק מגלים כי שילוט דיגיטלי משפיע בצורה משמעותית ויעילה על מכירות וקידום העסק. על ידי התאמה של שילוט דיגיטלי לעסק שלך, תוכל להגדיל את קהל הלקוחות שלך בצורה נכרת.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – שילוט שמוכר

כיום, בעידן הטכנולוגי המתקדם, אנו רגילים שמסכים מקיפים אתנו מכל עבר, ואיתם שילוט דיגיטלי (Digital Signage), טכנולוגיה זו אינה חדשה לנו כלל, אך השינוי העיקרי הוא הניצול של הטכנולוגיה המתקדמת של שילוט דיגיטלי (Digital Signage) לצרכי קידום עסקים.
שילוט דיגיטלי (Digital Signage) מבטיח אספקה רציפה של תוכן שיווקי איכותי, קצר וקולע – מה שמבטיח את אפקט "משיכת העין" של הלקוח.
אנו רואים כי כל עסק כיום, גדול או קטן, מקדם את עצמו בעזרת שילוט דיגיטלי (Digital Signage), אם זאת חנות בגדים צעירה ותוססת בקניון הומה אדם, או בפיצוציה השכונתית – כולם כבר גילו את הסוד לשיווק מהיר, חכם ויעיל של העסק שלהם - שילוט דיגיטלי (Digital Signage).

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – זול ומשפיע

כאמור, עם התקדמות הטכנולוגיה והפיתוחים שבה – ניתן לייצר היום מסכים איכותיים במחירים נמוכים, מה גם שניתן לייצר ולהפיק תוכן ויזואלי ולהעבירו בקלות לקהל הרחב בעזרת שיטה זו של שיווק.
חשוב להתאים את סוג השילוט לעסק, למוצר, לשירות או לרעיון שברצונכם למכור. לכן, חשוב מאוד לשמור על פרסום שיש בו מספיק אינפורמציה, אך לא יותר מדי על מנת שלא יעמיס על הצרכן, ושיהיה קצר מספיק על מנת למשוך את עינם של עוברי אורח.
שימוש בטכנולוגיה זו מייצר חוויה קנייה עשירה יותר עבור קהל הלקוחות שלך, דבר שמגביר את תחושת הביטחון בקנייה.

שילוט דיגיטלי (Digital Signage) – אינטראקטיבי ואפקטיבי

לנו, ב one point, יש ניסיון של שנים בשיווק עסקים בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות של שילוט דיגיטלי (Digital Signage). על כן, נוכל לתכנן בשביל העסק שלך ובהתאם אליו את השילוט האפקטיבי ביותר, כך שיגדיל את העסק שלך, ובנוסף יחסוך כסף בטווח הארוך, מכיוון שאין צורך בהוצאות דפוס וחלוקת עלונים וכו'.