077-3313254

ריב"ל 7 (בית עמגר) - קומה 7, תל אביב, טל:0773313254, פקס: 077-3313256 דוא"ל: Info@onepoint.co.il 

>> שילוט דיגיטלי - ההצלחה הדיגיטלית שלך

שילוט דיגיטלי- ההצלחה הדיגיטלית שלך

יש לכם  עסק? המשרד שלכם פונה לרחוב? שילוט דיגיטלי הוא אחד הצעדים הראשונים של הלקוח לכיוון החנות/העסק/המשרד שלכם. מחקרים רבים מוכיחים כי שילוט דיגיטלי (Digital Signage) מקצועי מגדיל את אחוזי הכניסה אל בית העסק ובכך מגדיל את אחוזי המכירות בעסק.

מחקרי שוק בתחום השיווק מלחשים כי...

המחקרים האחרונים שהתבצעו בעולם המחקרים הצרכני והשיווקי מוכיחים כי שילוט דיגיטלי בעל צבעים "ניאוניים" בולטים, בעלי כתובות גדולות ואותיות יצירתיות מגבירות את אחוזי המכירה והרווחים של בית העסק על ידי גידול כניסת הלקוחות אל בית העסק וזאת מאחר ותופסות את עיני הלקוח אפילו במקרים בהם הלקוח לא תכנן להיכנס אל החנות ואפילו לא חשב על רכישת מוצרים ו/או שירותים המאפיינים את בית העסק/המשרד שלכם- שאנחנו נתווכח עם מחקרים?
איך אני יכול להתבסס על אמירה גנרית זו? המחקרים הצרכניים אשר מבוצעים בדרך כלל על ידי חוקרי השווקים ידועים בתחום השיווק וסקרי השוק, הינם פתוחים וזמינים לקבל הרחב ומספקים מידע רב, בלתי תלוי ואובייקטיבי- למטרת החכמת ציבור הצרכני, יצירת תחרות בריאה  במשק וחיזוק העסקים הקטנים.
מחקרים דומים בוצעו בקרב חברות היי - טק ומחשבו מוכרות וידועות בעולם המחשבים והטכנולוגיה. המחקר האחרון התבצע על ידי חברת INTEL   , חברה "קטנה" בארה"ב שבדקה שלוש אפשרויות שילוט: שילוט דיגיטלי, שילוט מסורתי ועסקים ללא שילוט בכלל ומי גרף את מרב התשואות? כמובן עבדכם הנאמן השילוט הדיגיטלי  (Digital Signage) .

And the Oskar goes to

המחקר ערך בדיקות, באמצעות שאלוני רחוב, ראיונות של בעלי עסקים ולקוחות העסקים השונים ותסקירים אנליסטים של חברות, השווה ומצא כי העסקים והמשרדים אשר הציבו בחזית העסק שילוט דיגיטלי זכו באחוזים נכבדים יותר של מכירות ביחס לחבריהם ה"לא דיגיטליים" (מבחינת השילוט) וכמה מפתיע, גם כאשר השילוט לא הופיע במקום בולט מאוד בפרונט, אלא אפילו שילוט דיגיטלי שהופיע במקומות מוסתרים מעט- נקודה מעניינת בהחלט למחשבה..
פעילות לשעות השקטות של היום- צאו אל מחוץ למשרד/בית העסק/החנות שלכם- עברו על פניה כעוברי אורח אשר מעולם לא ראו אותה- האם אתם הייתם נכנסים אליו כעוברי אורח אשר אינם מכירים את טיב השירות והמוצרים שלו?
חברת One Point – המומחים בשילוט דיגיטלי (Digital signage ), מציעה לכם את שירותי העיצוב ההתקנה של השלטים הדיגיטליים בהתאמה אישית לבית העסק, ייעוץ אישי ומגוון רחב של עיצובים מבית שילוט דיגיטלי(digital signage) , בהתאמה אישית לבית וללקוחותיו.

בהצלחה (דיגיטלית)!