077-3313254

ריב"ל 7 (בית עמגר) - קומה 7, תל אביב, טל:0773313254, פקס: 077-3313256 דוא"ל: Info@onepoint.co.il 

>> שילוט דיגיטלי - מדוע הוא כה אפקטיבי?

שילוט דיגיטלי – למכור בכל מקום!

כל מפרסם רוצה להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים וזאת על מנת להעלות את מתח הרווחים של העסק שלו. אנו חיים בעולם דיגיטלי תזזיתי, ולא בכדי אנו נתקלים כל יום, כאשר אנו נוהגים במכונית, רוכבים על האופניים או סתם משוטטים ברגל, בשלטים דיגיטליים שחלקם ענקיים וחלקם קטנים יותר ובכל מצב העין לא יכולה להתחמק מנוכחותם.

מהו שלט דיגיטלי?

שילוט דיגיטלי (Digital Signage), הוא למעשה מסך או כל התקן אחר אשר תפקידו הוא להציג אינפורמציה ויזואלית, שילוט דיגיטלי (Digital Signage), הוא למעשה שילוט אלקטרוני. ניתן באמצעותו להעביר מסרים מילוליים ותמונות גם יחד. בארץ השילוט הזה הפך להיות יותר ויותר פופולארי עם השנים, אבל עדיין מדובר על כמות זניחה של שלטים לעומת מה שניתן לראות בערים ראשיות ברחבי העולם, במיוחד בהשוואה לעיר ניו יורק.

מדוע הוא כה אפקטיבי?

שילוט דיגיטלי (Digital Signage), הוא כה אפקטיבי מכיוון שמדובר למעשה על שילוט דינאמי מרצד בעיניים. משלטים שאינם דיגיטליים, קל מאוד להתעלם, לא כך עם שילוט דיגיטלי (Digital Signage). העוברים ושבים אינם יכולים להתעלם משלטים דיגיטליים, הם דומיננטיים מאוד, צבעוניים, מושכים את העין, ולכן הם גם עושים את העבודה היטב. לשלטים הדיגיטליים יש אפקט מצטבר, לא פחות. שילוט דיגיטלי (Digital Signage), מטרתו היא בראש ובראשונה להעביר מסרים שיווקיים ולהיכנס לתת מודע שלנו, וגם אם אנו מאוד רוצים, קשה מאוד להתעלם מהם. זהו סוג של שילוט אשר עובד למען המפרסם 24 שעות, שכן את השלטים ניתן גם לראות היטב בחשיכה. פרסום דיגיטלי הוא המילה האחרונה בתחום הפרסום, ולכן אנו יכולים כיום לראות כמעט בכל מקום מסכי פרסום, חלקם קטנים, חלקם בינוניים וחלקם ענקיים, חלקם מסכי LCD, פלזמה וחלקם מסכי חוצות המבוססים על מסכי לד.

האם מדובר רק על פרסום?

בהחלט לא. אומנם, רוב השלטים הדיגיטליים הינם מסכים לפרסום, אבל באמצעות שלטים דיגיטליים ניתן גם להעביר אינפורמציה חשובה. למשל, באשר לשעות הפתיחה של העסק, הודעות על מבצעים ומכירות סוף עונה, מסרים פנים ארגוניים ועוד. את השלטים מתכנתים באמצעות תוכנת מחשב, ועלות החזקת השלטים איננה גבוהה, ולכן מדובר על הצעה כה משתלמת למפרסמים.
צריכים שילוט דיגיטלי? רוצים שאנשים יראו אתכם בכל מקום? רוצים להיות מפורסמים ושיזכרו אתכם? צרו עוד היום קשר עם חברת  ONE POINT, חברה המובילה בתחום הפרסום הדיגיטלי, ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!